3.214 görüntülenme
Tel: +90 532 432 67 91
Araç Kirala   l    Transfer   l    Kiralama Şartları   l    Biz Kimiz ?   l    İletişim
Autopark Rent A Car Antalya
Autopark Rent A Car'ı daha yakından tanıyın

Antalya Araç Kiralama"

Turizm denilince akla gelen ilk ilimiz Antalya. Yılda ortalama 10  milyon turistin ziyaret ettiği Akdeniz bölgesinin en kalabalık şehri olan Antalya, dünyaca ünlü plajları, denizi ve doğasıyla görülmesi gereken şehirlerimizin başında geliyor.

 

Antalya’nın en geniş araç çeşitliliğine sahip Antalya araç kiralamaşirketimizden  kiralayabileceğiniz araçlarla, Kaş, Finike, Kemer, Manavgat, Alanya gibi bir birinden güzel kumsal ve doğaya sahip ilçelerini ziyaret edebilirsiniz.  Eğer ziyaretinizi Analya’ya yapacaksanız Antalya Gazipaşa – Alanya Havalimanı Rent A Car şirketimizden, Antalya’ya yapacaksanız Antalya Havalimanı Rent A Car şirketimizden online olarak araç kiralayabilirsiniz.

Antalya’da Rent A Car: Denizin ve Güneşin Tadına Varın

Antalya’da kültür ve kış turizmi Türkiye ortalamasının üzerinde olsa da, deniz turizminin yoğunluğu daha fazladır. Coğrafi konumu, turizme olan yatırımlar dışında, dünyaca ünlü plajları da deniz turizmine büyük katkı sağlıyor. Lara, Karpuzkaldıran, Bebek, Konyaaltı ve Reşat Adası Plajları ince kumdan oluşan kumsalları, berrak denizleriyle dünyaca ün yapmış plajlarından sadece bazıları. Antalya’nın en güvenilir Rent A Car şirketimizden kiraladığınız aracınızla doğa manzaralı sahil yolundan ilerleyerek dünyaca ünlü plajlara ulaşabilirsiniz.

Antalya’da Oto Kiralama: Dört Mevsim Turizm

Antalya denilince akla ilk olarak deniz ve kum gelir ama Antalya kış turizminde de önde gelen şehirlerden biridir. Antalya kent merkezine 50 km uzaklıktaki Beydağları üzerinde yer alan Saklıkent, kayak turizminin yoğun olarak gerçekleştirildiği bölgedir. Bölgenin en güvenilir oto kiralama şirketimizden den kiralamış olduğunuz aracınızla Saklıkent’e dağ yollarından ilerleyerek ulaşabilir ve kayak sezonu olmasa da dört mevsim karın bulunduğu Saklıkent’te kardan adam yapabilirsiniz.

Antalya’da Lüks Araç Kiralama: Uyumayan Şehir

Antalya, deniz turizminin getirdiği bir etki olarak gece hayatında da geniş bir seçeneğe ve kaliteye sahiptir. Beş yıldızlı otellerin bolca bulunduğu Antalya, lüks gece kulüpleri, sabaha kadar açık çarşıları ve lokantalarıyla sokakların her zaman canlı olduğu bir şehirdir. Rent A Car şirketimizin  en uygun fiyatlarıyla kiraladığınız lüks aracınızla Antalya’nın geceleri de tadını çıkarabilirsiniz.

Antalya’da Ekonomik Araç Kiralama: Geçmişten Günümüze Akdeniz’in Gözdesi

Antalya doğa turizminin dışında, tarihiyle de gezginleri kendine çeken şehirlerden biri. Antalya Burdur Yolunun 48, km’sinde yer alan, Roma döneminden kalma Ariassos antik kenti, hala ayakta duran hamamları, kaya mezarları ve görkemli giriş kapısıyla ziyaret edilmesi gereken yerlerin başında geliyor. Antalya merkezinden veya ilçelerinden ekonomik araç kiralamafırsatlarından yararlanarak kiraladığınız aracınızla Ariassos antik kentini ziyaret ettikten sonra gidebileceğiniz bir başka durak ise Selçuklu döneminden kalma Evdir Han’dır. Antalya merkezine 15 dakikalık sürüş mesafesinde bulunan Evdir Han, 13, yüzyılda yapılmış ve 19. Yüzyılın sonlarına kadar kullanılmış bir tarihi mekan.

Antalya Araç Kiralama: Turizmin Başkenti

Antalya, dünyaca ünlü plajları, tarihi ve doğal güzellikleriyle Türkiye’de yerli ve yabancı turistlerin en çok ziyaret ettiği şehir konumunda. Sizin de bir gün Antalya’ya yolunuz düşerse, Antalya’nın en iyi hizmet veren araç kiralama şirketimizden den kiraladığınız aracınızla en güzel plajlarını ziyaret edebilir, sıcaktan bunaldığınız zaman kendinizi Saklıkent’in serinliğine atabilirsiniz.

 

Antalya Rent A Car

Sizlere en iyi ve en mükemmel hizmeti sunmak bizim görevimizdir.
Müşteri memnuniyetini her zaman en ön planda tutmayı kendisine görev edinmiş firmamız siz değerli müşterilerimize her zaman en iyi hizmeti sunmanın verdiği gönül rahatlığıyla çalışmalarını sürdürmektedir.

Kaliteli hizmet, müşteri memnuniyeti ve dürüst çalışma ilkelerini benimseyen Autopark Rent A Car, Kiralama yönetimi, VIP araç ve şöförleriyle kısa sürede müşteri portföyünü geliştirerek Oto Kiralama, Filo Kiralama ve Ticari Araç Kiralama üzerine çalışmalarını yoğunlaştırmış ve bu konuda pazarda hak ettiği yeri kazanmıştır. Geniş bir araç parkına sahip olan Autopark Rent A Car oto Kiralama her geçen gün sizlerin desteği ile büyümektedir. Profesyonel personeli ile size hizmet vermektedir.

 

 

 

 

 

Genel Müdür
Tayfun AKKAYA